Sevgiliye Doğum Günü Mektubu

İletişim için kısa mesajların kullanıldığı günümüzün teknoloji çağında, sevgiliye doğum günü mektubu yazmak elbette şık bir hareket olacaktır. Keza çoook eskilerde kalan mektup yazma alışkanlığı, yitirdiğimiz birçok güzellik gibi unutulmaya yüz tuttu.

Zahmet edip, el yazınla, zaman ayırarak duygularınızı dile getireceğiniz bir mektup, sevgilinizle aranızdaki aşkı da pekiştirecektir. Aşağıda örnek bir sevgiliye doğum günü mektubu bulacaksınız. Bu mektubu, ilişkiniz özelinde süsleyebilir, birbirinize hitap ettiğiniz sevgi sözcüklerini ekleyebilirsiniz. Sevgiliye doğum günü mektubu duygusal ve romantik olabileceği gibi, lirik de olabilir.

Sevgiliye Doğum Günü Mektubu Örneği

Sevgilim;

Bugün senin doğum günün ve bu vesileyle seni ne kadar çok sevdiğimi bir mektupla sana bir kez daha hatırlatmak istedim. Senin hayatımda olman benim için en büyük armağan. Sana olan aşkımı, saygımı ve minnettarlığımı anlatacak kelimeleri bulmam ve bu kelimeleri yan yana dizmem çok zor ama bugün doğum günün olduğu için sana özel bir mektup yazmak istedim.

Seninle tanıştığım andan beri hayatımın ne kadar değiştiğine bazen kendim bile inanamıyorum. Sen benim için gerçek bir dost, sevgili, destek ve aşk oldun. Her zaman yanımda olduğun için ne kadar teşekkür etsem az. Sen benim hayatımdaki her şeyden daha önemlisin. Seninle geçirdiğimiz her an, sevgi ve mutluluk dolu anılar biriktiriyoruz. Seninle birlikte olduğumda kendimi kuşlar gibi özgür, tüm dünyadaki insanların toplam mutluluğu kadar mutlu hissediyorum.

Benimle geçirdiğin her bir saniye için sana milyonlarca kere teşekkür ederim. Sen benim için her zaman önceliklisin ve seninle olmak hayatımın en büyük güzelliği. Sana doğum gününde ne kadar özel olduğunu bir kez daha söylemek istedim ve seni ne kadar sevdiğimi dilim döndüğünce satırlara dökülmüş kelimelerle anlatmaya çalıştım.

Seninle birlikte geçirdiğimiz günlerin, ayların ve yılların sayısı arttıkça, sana olan aşkım daha da büyüyor. Seni sonsuza kadar seveceğim ve her zaman senin yanında olacağım.

Bundan sonraki hayatının her gününde olacağım gibi, doğum gününde de seni sevgiyle sarmak için yanında olacağım. İyi ki doğdun sevgilim. Seni çok ama çok seviyorum.

Aşkla, sevgiyle, özlemle ve sevgiyle her zaman seninleyim.

Sevgilerimle…

[Adın]

Ayrıca, sitemizde yer alan birbirinden güzel aşk sözleri ile mektubunuzu renklendirebilirsiniz.

Not: Mümkünse mektubu kendi el yazınızla kaleme alın. Emin olun böylesi çok daha hoş olacaktır. Mektubunuz için güzel bir zarf seçmeniz gerektiğini de hatırlatalım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir