Annesi Onu Çok Severmiş Sözleri

Aşk şarkılarıyla bildiğimiz ünlü şarkıcı Kayahan’ın “Annesi onu çok severmiş” adlı şarkısının sözleri, belli ki şarkıcının çocukluğunda annesiyle olan sıkı bağına ve annesiyle yaşadığı sevgi dolu anılara işaret ediyor.

Rahmetli Kayahan, şarkılarında ve söyleşilerinde sık sık annesiyle olan ilişkisine ve onun hayatındaki önemine değinir. “Annesi onu çok severmiş” sözleri de bu bağlamda kullanıldığında, Kayahan’ın annesiyle olan sevgi dolu ilişkisine vurgu yapar. Hatta, “Bir Aslan Miyav Dedi” ve “E Bebeğim” gibi şarkılarında da Kayahan’ın anne-çocuk sevgisini işlediğini görürüz.

Kayahan’ın meşhur bir de sözü vardır ve bu söz onun nasıl da sevgi dolu bir insan olduğunun ispatıdır. Kayahan şöyle der; “Yolu sevgiden geçen herkesle günün birinde mutlaka yolumuz kesişir…”

Bu sözler aynı zamanda Kayahan’ın insanlara sevgi ve saygı dolu yaklaşımını da yansıtır. Kayahan, hayatı boyunca sevginin önemine inanmış ve şarkılarıyla insanlara umut vermiştir. Annesi onu çok severmiş sözleri de, bu sevgi dolu yaklaşımının bir yansımasıdır.

Annesi Onu Çok Severmiş Sözleri

Uykudan uyanmış
Gülermiş bakarmış
Annesi onu çok öpermiş severmiş
Okula gidermiş yazarmış çizermiş
Babası onu çok öpermiş severmiş
Annesi onu çok
Babası onu çok
Herkesler onu çok severmiş

Annesinin yavrusu
Kuzusu pamuğu
Annesi ninni söyler
Cankuşu dinlermiş

Kayahan Acar

Ayrıca sitemizin şarkı sözleri kategorisinden, diğer şarkıların sözlerine de bakabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir